Referencie

 Určite odporúčam
Zásielka bola veľmi pekne a precízne zabalená. Veľkosť samotného telegramu ma veľmi milo prekvapila. Takisto aj drevená krabička pôsobí veľmi krásnym a luxusným dojmom. A čo sa týka chuti samotnej čokolády, tak to je sen. Veľmi kvalitné suroviny, či už na jednotlivé písmená alebo pralinky. Priateľka bola veľmi spokojná a prekvapená originalitou balenia. Každému vrelo odporúčam, už len pre ten pocit prekvapenia obdarovanej osoby :)
 Určite odporúčam
Čoko telegram sme využili ako darček na rozlúčkovej slávnosti deti v škôlke, kde ho odovzdali pani ucitelkam s nápisom - ďakujeme deti, malo to veľku odozvu a bol to naozaj originálny, krásny darček. Ďakujem, napriek obávam z auta v ktorom mal kuriér snáď 40 stupňov, bola zásielka tip top, vnútri precízne pobalene, zabezpečené chladenie... Ďakujem všetkým rukám, ktoré sa o nás darček postarali.
 Určite odporúčam
Dakujem za doručenie bonboniery s vlastnou fotkou. Zasielka dosla nacas, krasne zabalene. Spokojnosť veľká, geniálny darcek. Mohla som na dialku zo zahraničia urobit radosť blizskej osobe.
 Určite odporúčam
Čokoládový telegram je perfektný darček! Jednoduchá konfigurácia, dodávka došla načas, čokoláda dobrá mliečna. Veľmi efektný je aj kartónový obal telegramu, pôsobí elegantne. Super darček, ďakujeme!

Pridajte hodnotenie

Držte krok s našimi novinkami a budete pripravení na každú príležitosť!
Nájdete nás aj na týchto stránkach:
Kontakt
Pon. - Pia. 8:00 - 15:00
Zákaznické centrum: 

E-mail: info@chocolissimo.sk

Obsluha firemných klientov:
E-mail: b2b@chocolissimo.sk

Víac informacií

Radi Vám pomôžeme.​
Máte otázku ohľadom produktu alebo doručenia?
Chcte zistiť stav vašej objednávky?

Pošlite správu


Copyright © 2014-2024. E-commerce by best.net