Wedding 2024
Narodeninový telegram

Čokolády s personalizaciou

Individuálna a jedinečná čokoláda? Áno! V našej ponuke nájdete fotobonboniéry s belgickými pralinkami, gravírované drevené škatuľky a čokoládky s potlačou. Všetky personalizované produkty vyrábáme už od 1 kusu.

Pošli čokoládovú správu

Čokoládová správa

Hľadáte originálne prianie? Ste tu správne! Vytvorte si vlastné sladké priania z kociek výbornej belgickej čokolády. Stavte na originalitu!

Napísať správu

Vitajte vo svete belgickej čokolády

Doručenie a spôsob platby
Spôsob doručenia
✔Slovenská pošta

Možné spôsoby platby:
✔ kreditnou / debetnou kartou ✔ PayPal
✔ bankovny prevod ✔ TrustPay

Viac


 
Referencia
Záruka kvality
V Chocolissimo kladieme veľký dôraz na kvalitu. Naše čokolády sú vyrábané najlepšími čokoládovými majstrami využitím tradičných metód a za použitia výhradne čerstvých a vysoko kvalitných surovín.

Viac

Výnimočné prianie pre najbližších

Čokoláda zaručuje jedno z najväčších potešení. Čo keby ste mohli s jej „pomocou” vytvoriť jedinečné a originálne priania? Vďaka čokoládovým telegramom každá príležitosť bude ešte kúzelnejšia! Každú sladkú správu je možné zabaliť do klasickej obálky alebo do elegantnej drevenej krabičky. Navrhnite si svoj unikátny telegram pomocou nášho konfigurátora, uložte kocky s písmenkami do vybranej dekoratívnej obálky a ozdobte kockami so špeciálnymi znakmi alebo dekoráciami, ktoré sme pripravili na všetky príležitosti. Sladký telegram Vám môžeme zabaliť ako darček do ozdobného papiera so stuhou a doručiť na Vami uvedenú adresu. Exkluzívne čokoládové darčeky sú našou špecialitou! 
 

Chocotelegram ® perfektný nápad na darček

Naše sladké čokoládové správy vytvárame z najkvalitnejšej čokolády, ktorú dávame do špeciálne navrhnutých vkusných obálok. Taký darček je úplne ideálnym sladkým a elegantným prekvapením. Môžete si navrhnúť vlastnú čokoládovú správu alebo použiť nami pripravené varianty. Potrebujete darček k príležitostiam ako sú zásnuby, svadby, narodeniny, meniny, ospravedlnenia alebo poďakovanie? Hľadáte niečo krásne na príležitosť zakončenia školy, ako poďakovanie za výučbu učiteľom? Alebo by ste chceli sladko osláviť iné sviatky, ako napríklad Vianoce, Veľkú noc, Medzinárodný deň žien, Deň mužov, Deň matiek, Deň otcov alebo Valentína? V Chocolissimo Vám pomôžeme vymyslieť krásne a výnimočné darčeky na všetky príležitosti.
 

Jedinečné prianie pre najbližších

Prestali sa Vám páčiť obyčajné konvencionálne priania? Alebo chcete niekoho originálnym spôsobom organizovať o ruku? Vytvorte si vlastné prianie z čokolády pomocou nášho Chocotelegramu. Vďaka správam z čokolády vyvoláte v najbližších nostalgii skutočných listov, telegramov alebo pohľadníc v novej prekvapivej podobe. Zaručujeme, že im urobíte ohromnú radosť a Váš darček si budú ešte dlho po tom, čo ho dostali, pamätať. Chocotelegram je ideálnym originálnym, jedinečným, a predovšetkým sladkým prianím!
 

Nápadité firemné darčeky s logom

Chcete poďakovať svojim obchodným partnerom? Hľadáte nápad na darčeky pre zamestnancov? Alebo oslavuje Vaša spoločnosť výročie? Radi Vám pomôžeme navrhnúť firemné darčeky s logom – čokoládový telegram, čokolády s fotografiou alebo inou potlačou. Po spoločnej konzultácii s Vami vytvoríme individualizovaný produkt, ktorého design bude perfektne zodpovedať Vášmu imidžu a firemnej identite. Stavte na personalizované darčeky z lahodnej čokolády a prekvapte svojich obchodných partnerov a zamestnancov.
Nájdete nás aj na týchto stránkach:
Kontakt
Pon. - Pia. 8:00 - 15:00
Zákaznické centrum: 

E-mail: info@chocolissimo.sk

Obsluha firemných klientov:
E-mail: b2b@chocolissimo.sk

Víac informacií

Radi Vám pomôžeme.​
Máte otázku ohľadom produktu alebo doručenia?
Chcte zistiť stav vašej objednávky?

Pošlite správu

Copyright © 2014-2024. E-commerce by best.net